Güzel bir okulu kazanıp geleceğini garantiye almak her öğrencinin hayali. Bu hayalin zamanı geldiğinde; ailenizden uzakta yeni bir şehre yerleşmeye çalıştığınızda her şey normalinden çok daha zor geleceğini hiç hesaplamayız.

 

Konaklama bir öğrenci için yeni bir şehre taşındığında çözülmesi gereken en büyük problemdir. Yeni şehirde yeni yaşam alanı kurmak için düzgün bir araştırma yapmak, konfor ve güvenlik zafiyeti vermeyecek yapılar bulmak, muhit ve çevresini araştırmak derken iş içinden çıkılmaz bir hâl alır. Konaklama sorunu sadece dört duvar ile çözüm bulanan bir problem değildir.

 

Bektaş Kız Konuk Evi yükseköğrenim yurdu tüm personeli, tesisi ve hizmetleri ile bu bilincin farkında olup, bir ebeveyn gibi öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Yükseköğrenim yurtlarında kalacak yer temini, eğitim, kültür ve hatta spor faaliyetler ile öğrenciye yardımcı olmaya ve yeni bir şehirde çekeceği zorluğu en aza indirmeye çalışmaktadır. Ayrıca yükseköğrenim yurtlarında kalabilmeniz için ailenizin o şehirde ikamet etmemesi, sabıka kaydının temiz olması gerekmektedir.

 

Ve gelelim Beştaş Kız Konuk Evi Kırklareli kız öğrenci yurdunun sağladığı kolaylıklara;

 

Günümüzde en dikkat edilen husus fiyat ve hizmet ikilisinin dengesidir. Fiyat konusunda hiçbir öğrenci bütçesini zorlamayacak hizmet kalite ilkelerinden ödün vermeden çalışan ve en büyük avantajı toplu taşıma araçlarına ve Kırklareli merkeze çok yakındır.

 

Oda seçenekleri; 1 ve 2 kişilik olarak gruplandırılmıştır. Oda dahilinde kullanıma verilen hizmetler; çamaşır, ütü, mini buzdolabı, her odada tuvalet ve banyo, dahili telefon ve daha fazlası bulunmaktadır. Ayrıca Wİ-Fİ hizmeti sınırsız olarak verilmektedir. Odalarımızı incelemek için tıklayınız.

 

Tüm öğrencilerin güven içinde yaşayabileceği, ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocuklarını bırakabileceği bir yaşam alanı oluşturulmaya çalışılmıştır.

 

Kırklareli şartlarında fiyat/hizmet dengesini gözeterek uygun fiyata kaliteli hizmet vermeye çalışan yükseköğrenim yurtları arasında bulunan Beştaş Kız Konuk Evi Kırklareli kız öğrenci yurdu kapısı tüm öğrenci ve ebeveynlere açıktır.