Herkese selamlar,

 

Ben Zeynep. Kırklareli Üniversitesinde güzel bir bölümü tam burslu olarak yerleşmiş ve kayıt işlemlerini tamamlamış mutlu bir öğrenci olarak sizlere ikinci mutluluğumu paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi yaşadığınız şehir dışında okuyacaksanız üniversite kayıttan sonra yapmanız gereken en öncelikli iş kalacak bir yer ayarlamak.

 

Yurt seçeneği ise her yönü ile en uygun seçenek. Yurt konusunda oldukça titiz davranmalısınız, seçici olmalısınız. Eğer bir kadınsanız bu durum sizin için iki kat daha zor diyebilirim. Okuldan çıkacaksınız belki dersiniz geç bitecek ve karanlık bir saatte çıkacaksınız ya da sabah erkenden sokaklarda kimsecikler bile yokken yollara düşeceksiniz dersinize yetişmek için.

 

Bu esnada birçok yurtla görüştüm hepsi güzel diyemiyorum çünkü birçoğu içinde bulunamayacağım kadar kötü bir ortama sahipti ve ben asla kabul edemem bu durumu, bazıları da güzeldi ancak bu sefer de yurt maliyeti çok yüksek kalıyordu neyse ki Beştaş Kız Konuk Evi ile görüştüğümde içim rahatladı. Daha önceki etkinliklerine baktım, odaları, çalışma alanları ve mutfağına baktım tam aradığım yurdu buldum.

 

Hem üniversiteye yakın kız öğrenci yurdu hem de her şey içime sindi, üstüne bir de uygun fiyatlı. Sizlere de tavsiyem eğer Kırklareli’de öğrenci olacaksanız bir üniversitede okuyacaksanız Üniversiteye yakın öğrenci yurdu bakın derim ve tavsiyem Beştaş Kız Konuk Evi olur.